SKLEP INTERNETOWY

Profesjonalny e-commerce

Sklep WWW z pełną automatyzacją

Rozwiązanie WordPress + WooCommerce pozwala na posiadanie w pełni funkcjonującego oraz zautomatyzowanego sklepu internetowego zintegrowanego ze stroną www. Co więcej WooCommerce pozwala na zarządzenie wszystkim z poziomu jednego panelu administracyjnego. Jest to narzędzie idealne zarówno dla przedsiębiorców oraz firm prowadzących swoje działania i promujących produkty w Internecie jak i dla tych chcących prowadzić rozbudowaną kampanię marketingową. 

SAMODZIELNOŚĆ

Sprzedaż w Internecie to obecnie jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się, a tym samym dochodowych rynków zarówno w Polsce, jak i na Świecie. Dlatego tak ważny jest wybór odpowiedniej platformy e-Commerce do prowadzenia e-sprzedaży. Często ta decyzja przesądza o sukcesie bądź porażce przedsięwzięcia. Rozwiązania na bazie oprogramowań open source WordPress i WooCommerce to sklep bez abonamentu, który jest Twoją własnością i nie uzależnia Cię od zewnętrznego dostawcy.

AUTOMATYZACJA

Tworzymy tylko i wyłącznie w pełni "bezobsługowe" sklepy internetowe. Oszczędność czasu to podstawa przy prowadzeniu działalności e-commerce. Spośród szeregu zautomatyzowanych procesów możemy wymienić kilka najważniejszych: automatyczne wysyłanie maili oraz wystawianie faktur, raporty, stany magazynowe, integracja z firmami kurierskimi oraz księgowością, zwroty, korekty faktur, bot chat, kody rabatowe, analityka ruchu, natychmiastowe płatności.

NISKIE KOSZTA

Każdy kiedyś zaczynał!
Sklep internetowy WordPress + WooCommerce to jednorazowy wydatek, bez zbędnych abonamentów. Jest to Twoja własność i nie uzależnia Cię od zewnętrznego dostawcy. Daje swobodę przy zarządzaniu treścią oraz produktami.

ŁATWE ZARZĄDZANIE

Rozwiązanie WordPress + WooCommerce pozwala na posiadanie w pełni funkcjonującego sklepu internetowego zintegrowanego ze stroną www. Dzięki wgranemu przez nas systemowi CMS możesz samemu, we własnym zakresie w prosty i intuicyjny sposób zarządzać produktami lub treścią.

Na co zwracamy uwagę?

Responsywność i bezpieczeństwo

Zależy nam, aby Twoja strona była czytelna dla każdego użytkownika, niezależnie od używanego urządzenia.
Ponadto strony responsywne są lepiej postrzegane przez algorytmy Google, co znacznie wpływa na pozycjonowanie.
Każda z naszych stron posiada certyfikat bezpieczeństwa SSL, który gwarantuje pełne szyfrowanie danych.

Nowoczesny design

Wiemy, że pierwsze wrażenie jest niezwykle ważne, a nowoczesny design kojarzony jest z najwyższą jakością. Dlatego pierwszą najważniejszą rzeczą na jaką kładziemy nacisk jest odpowiedni, profesjonalny i nowoczesny wygląd Twojej strony.

Projektując stronę internetową łączymy nowoczesny design z czytelną prezentacją treści oraz intuicyjną nawigacją, co pozwala odbiorcy w łatwy sposób dotrzeć do informacji, których potrzebuje.

Zapewne znasz powiedzenie, że bez zaufania nie ma sprzedaży. To samo tyczy się strony internetowej. Dlatego kolejnym elementem naszej pracy jest odpowiednie zaprezentowanie informacji o Twojej firmie tak aby każdy miał świadomość, że Twój biznes to w pełni godne zaufania przedsiębiorstwo o solidnych fundamentach.

Indywidualne rozwiązania

Rozbudowane serwisy internetowe, systemy CMR oraz systemy informatyczne szyte na miarę. Dostosowane do potrzeb Twojej działalności tak, aby maksymalnie zautomatyzować procesy zachodzące w firmie. Ponadto do każdej z naszych stron wgrywamy system CMS do samodzielnego zarządzania treścią, dzięki czemu samemu będziesz w stanie aktualizować bieżące informacje.

Pełna automatyzacja

W przypadku sklepów internetowych zapewniamy pełną automatyzację wszystkich procesów zachodzących na stronie. 
Pełna integracja z programami księgowymi oraz firmami kurierskimi.
Automatyczne maile, powiadomienia o płatności, zwroty, czy listy przewozowe – maksymalna oszczędność czasu.
100% automatyzacji bez najmniejszego błędu.

Specyfikacja techniczna

Projekt

Indywidualnie dobrany szablon strony oraz grafiki. Przyjazny dla użytkowników.

Responsywność

W pełni responsywna strona, dostępna na każdym urządzeniu.

Rozbudowa

Nieograniczone możliwości rozbudowy.

System CMS

System CMS do samodzielnego zarządzania stroną z dowolnego urządzenia.

Social-Media

Integracja z dowolnymi zewnętrznymi serwisami np. Facebook lub Instagram.

Szybkie płatności

Płatności natychmiastowe każdego rodzaju, wpłata na Twoim koncie już do minuty od złożenia zamówienia.

Certyfikat SSL

Pełna poufność oraz bezpieczeństwo zapewnione szyfrowaniem danych.

Integracja

Pełna integracja z księgowością oraz firmami kurierskimi.

Produkty

Nieograniczona liczba produktów w czytelnym i przyjaznym dla odbiorców sklepie.

Jak mogę Tobie pomóc?

Poznaj naszą wizję bliżej, wszystkie telefony odbieram osobiście.

Pozostańmy w kontakcie

+48 799 360 029

Filip Kluba

codezen.pl

NIP: 5981643621
Created by:
E-Commerce Trade System