Strona One-Page

Strona internetowa w pakiecie:

One Page

Już od: 500 zł netto

Strona internetowa typu One Page, to oferta wybierana najczęściej przez osoby lub firmy chcące zaprezentować swoją działalność w prosty, jasny oraz estetyczny sposób. Strona posiada wszystkie najważniejsze elementy CTA, jest czytelna oraz maksymalnie prosta w obsłudze.

Mogłoby się wydawać, że taki układ strony powoduje pewne ograniczenia, jednakże cały szereg korzyści, które zyskujemy dzięki takiemu rozwiązaniu, w pełni nam to wynagradza.
Dla wielu działalności strona w stylu One Page jest bez wątpienia zdecydowanie lepszym rozwiązaniem od standardowej strony i przeniesie nam znacznie lepsze efekty. Poniżej znajdziesz kilka przydatnych informacji dzięki którym dowiesz się czy to rozwiązanie jest odpowiednie również dla Twojej firmy.

ZWIĘKSZENIE SPRZEDAŻY

Dzięki temu, że wszystkie treści znajdują się na stronie głównej szansa, że Twoi potencjalni klienci zapoznają się z CAŁĄ treścią strony są nawet 80% większe niż w przypadku standardowej strony, ponieważ użytkownicy nie muszą przechodzić pomiędzy zakładkami, czekać na załadowanie się strony itd.

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

Najważniejszym elementem strony internetowej są materiały, które na niej znajdziemy, takie jak opis firmy, opisy usług, opinie klientów, zdjęcia itd. Stworzenie i dostarczenie tych wszystkich materiałów wymaga niekiedy wielu godzin mozolnej pracy. Ponieważ strona typu One Page nie wymaga aż tylu materiałów co standardowa strona, już podczas samego tworzenia treści na stronę, możesz zaoszczędzić olbrzymią ilość czasu.

WIZERUNEK

Zbyt mała ilość treści na standardowej stronie (multi-page) może sprawić, że klient zacznie postrzegać Twoją firmę poprzez pryzmat strony internetowej Twojej firmy czyli jako niekompletną i niekompetentną. Strona typu One Page pozwala zbudować profesjonalny wizerunek firmy nawet przy minimalnej ilości treści.

ŁATWE ZARZĄDZANIE

Zarządzenie i monitorowanie stroną typu One Page jest znacznie łatwiejsze niż w przypadku standardowej strony dlatego dbanie o jej aktualność, dostępność, prezentację treści itp. jest niezwykle proste i szybkie. Efektem tego jest zawsze aktualna i zadbana strona, którą Twoi klienci z pewnością docenią.

Na co zwracamy uwagę?

Responsywność i bezpieczeństwo

Zależy nam, aby Twoja strona była czytelna dla każdego użytkownika, niezależnie od używanego urządzenia.
Ponadto strony responsywne są lepiej postrzegane przez algorytmy Google, co znacznie wpływa na pozycjonowanie.
Każda z naszych stron posiada certyfikat bezpieczeństwa SSL, który gwarantuje pełne szyfrowanie danych.

Nowoczesny design

Wiemy, że pierwsze wrażenie jest niezwykle ważne, a nowoczesny design kojarzony jest z najwyższą jakością. Dlatego pierwszą najważniejszą rzeczą na jaką kładziemy nacisk jest odpowiedni, profesjonalny i nowoczesny wygląd Twojej strony.

Projektując stronę internetową łączymy nowoczesny design z czytelną prezentacją treści oraz intuicyjną nawigacją, co pozwala odbiorcy w łatwy sposób dotrzeć do informacji, których potrzebuje.

Zapewne znasz powiedzenie, że bez zaufania nie ma sprzedaży. To samo tyczy się strony internetowej. Dlatego kolejnym elementem naszej pracy jest odpowiednie zaprezentowanie informacji o Twojej firmie tak aby każdy miał świadomość, że Twój biznes to w pełni godne zaufania przedsiębiorstwo o solidnych fundamentach.

Indywidualne rozwiązania

Rozbudowane serwisy internetowe, systemy CMR oraz systemy informatyczne szyte na miarę. Dostosowane do potrzeb Twojej działalności tak, aby maksymalnie zautomatyzować procesy zachodzące w firmie. Ponadto do każdej z naszych stron wgrywamy system CMS do samodzielnego zarządzania treścią, dzięki czemu samemu będziesz w stanie aktualizować bieżące informacje.

Pełna automatyzacja

W przypadku sklepów internetowych zapewniamy pełną automatyzację wszystkich procesów zachodzących na stronie. 
Pełna integracja z programami księgowymi oraz firmami kurierskimi.
Automatyczne maile, powiadomienia o płatności, zwroty, czy listy przewozowe – maksymalna oszczędność czasu.
100% automatyzacji bez najmniejszego błędu.

Specyfikacja techniczna

One Page

Projekt

Indywidualnie dobrany szablon strony oraz grafiki. Przyjazna dla użytkowników - User Friendly.

Responsywność

W pełni responsywna strona, dostępna na każdym urządzeniu.

Rozbudowa

Nieograniczone możliwości rozbudowy.

System CMS

System CMS na zasadzie przeciągnij i upuść. Zarządzaj treścią samodzielnie!

Integracja

Integracja z dowolnymi zewnętrznymi serwisami np. Facebook lub Instagram.

Hosting i domena

Hosting i domena na rok w cenie + analityka ruchu oraz własna skrzynka mailowa.

Jak mogę Tobie pomóc?

Poznaj naszą wizję bliżej, wszystkie telefony odbieram osobiście.

Pozostańmy w kontakcie

+48 799 360 029

Filip Kluba

codezen.pl

NIP: 5981643621
Created by:
E-Commerce Trade System